Candy Holic
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Candy Holic

Ne-am mutat pe adresa http://monophobia-madnass.do-goo.net ne vedem acolo
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cea mai mica nota?

In jos 
+11
ecristinamc
Iukia
Cherry.X
Do me!
yume
Melancholy
Miss Lullaby
Dark.Eyes
zuz@zuz3lor
Lucy
Himiko-Den
15 participanți
AutorMesaj
Himiko-Den
Admin
Himiko-Den


Mesaje : 604
Data de înscriere : 31/10/2008
Varsta : 31
Localizare : N~Field.Alice Game

Cea mai mica nota? Empty
MesajSubiect: Cea mai mica nota?   Cea mai mica nota? Icon_minitimeSam Noi 01, 2008 4:49 pm

well: care a fost cea mai mica nota a voastra >

me:
la mate un 3.......chiar nu am stiut sa fac problema aia la geometire si am mai inventat si o figura noua...ceva care este intre triunghi-romb si cub drunken
Sus In jos
https://candy-holic.forumgratuit.ro
Lucy
Nyappy
Lucy


Mesaje : 110
Data de înscriere : 02/11/2008
Varsta : 31
Localizare : Japan :P

Cea mai mica nota? Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mica nota?   Cea mai mica nota? Icon_minitimeDum Noi 02, 2008 1:39 pm

Pai din toate clasele mele pana in prezent tot 3 a fost cea mai mica nota XD si ca de obicei la mate X_X chineza asta nu o inteleg si nici nu cred ca o voi intelege vreodata :-"
Sus In jos
http://lov-anime4ever.go-forum.net/
zuz@zuz3lor
tranquile butterfly
zuz@zuz3lor


Mesaje : 360
Data de înscriere : 02/11/2008
Varsta : 30
Localizare : the limit of darkness and light

Cea mai mica nota? Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mica nota?   Cea mai mica nota? Icon_minitimeDum Noi 02, 2008 9:07 pm

ee cea mai mik nota a mea a fost 2 dar nu in catalog la un test la geogra si cea mai mare a fost 5
Cea mai mica nota? Animes10
Sus In jos
http://maritza14.hi5.com
Dark.Eyes
Miss Independent
Dark.Eyes


Mesaje : 159
Data de înscriere : 02/11/2008
Varsta : 30
Localizare : In your mind

Cea mai mica nota? Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mica nota?   Cea mai mica nota? Icon_minitimeLun Noi 03, 2008 8:01 pm

Pai de curand am luat un 2 la fizica, bn ca nu e in catalog...si un 4 la geografie....
dar cea mai mica nota a fost in generala si a fost 2 la sport :lol:
Sus In jos
http://vivy-geo.hi5.com
Miss Lullaby
Holy infant to Sakura
Miss Lullaby


Mesaje : 438
Data de înscriere : 03/11/2008
Localizare : where streets have no name.[namely Bucharest]..

Cea mai mica nota? Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mica nota?   Cea mai mica nota? Icon_minitimeLun Noi 03, 2008 9:43 pm

cred ca 6..la mate la teza??:))))..parca..da cu toate astea mi-a ieist media 9 si in sem.2 10:)))))


Ultima editare efectuata de catre Miss Lullaby in Joi Noi 20, 2008 9:52 pm, editata de 2 ori (Motiv : am luat 6 nu 5 =)))
Sus In jos
Melancholy
"the Quiet Mind
Melancholy


Mesaje : 156
Data de înscriere : 02/11/2008
Varsta : 30
Localizare : My head is in the clouds but where's the rest of my body?

Cea mai mica nota? Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mica nota?   Cea mai mica nota? Icon_minitimeJoi Noi 06, 2008 12:13 pm

Deh, la mine cea mai mica nota din catalog a fost 8 (la teza la mate in clasa a 5-a si anul trecut la istorie). Iar din alea care n-a fost trecute in catalog... a fost un 5 =)) la fizica...Mi-era rau in saptamana aia si n-am putut sa invat nimica, doctorita s-a si mirat ca am rezistat atata fara medicamente... i vineri cand m-am dus la ora: test! Si sunt mandra ca am luat 5 pentru ca nu invatasem nimic si nici n-am copiat asa ca... Rolling Eyes
Sus In jos
http://blinksora.deviantart.com/
yume
|tsubasa wa yume|
yume


Mesaje : 207
Data de înscriere : 05/11/2008
Localizare : ~ somewhere in afterlife ~

Cea mai mica nota? Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mica nota?   Cea mai mica nota? Icon_minitimeDum Noi 09, 2008 7:34 pm

hmmm...cea mai mik nota a mea e 6 am luat un 6 in cls a 6 in sem 2 la mate la ascultat in fine profu era cam tampit era deja batran imd iese la pensie si nha....si aku 2 saptamani un 6 la geogra ne-o dat test din recapitulare si io nu invatasem nnimik doar lectia de zi si nha ....asta e.....
Sus In jos
http://yo-rock.hi5.com
Do me!

Do me!


Mesaje : 41
Data de înscriere : 04/11/2008
Varsta : 32
Localizare : under your desk :|

Cea mai mica nota? Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mica nota?   Cea mai mica nota? Icon_minitimeLun Noi 10, 2008 9:19 pm

Cea mai mică notă.... cred că un 2 sau 3 la... mai multe materii, dar cred că la matematică am avut cele mai multe.Anul acesta cea mai mică notă e...6, la engleză și română.
Sus In jos
http://rapeme.com
Cherry.X
Insomnia~
Cherry.X


Mesaje : 40
Data de înscriere : 31/10/2008
Varsta : 32
Localizare : rose hell garden~

Cea mai mica nota? Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mica nota?   Cea mai mica nota? Icon_minitimeMar Noi 11, 2008 3:01 pm

Hehehe,cred ca,de fapt sigur e un 2 luat in a 9-a la romana ptr ca tuta de profa a considerat ca daca nu mi-am facut tema o data il merit z.z

In rest,nu am mai luat sub 5 =)))) Iar anul asta m-am limitat la 8 dar avand in vedere ca urmeaza o ascultare la mate nu garantez -.-'
Sus In jos
Iukia
-- |~Feisu Itsuwari~|--
Iukia


Mesaje : 64
Data de înscriere : 11/11/2008

Cea mai mica nota? Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mica nota?   Cea mai mica nota? Icon_minitimeMier Noi 12, 2008 3:59 pm

pai la mine cea mai mica nota a fost 5 la biologie si mai fac si cu diriga ...>_< dar numai note mici da si i se casuna catodata sa ma asculte pe mn >_< ........
Sus In jos
ecristinamc
TH3_B3$t_G!rL
ecristinamc


Mesaje : 11
Data de înscriere : 16/11/2008

Cea mai mica nota? Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mica nota?   Cea mai mica nota? Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 4:01 pm

mmm.la mine 8 la mateX_X
Sus In jos
Forgotten
.Candy.Angel.
Forgotten


Mesaje : 45
Data de înscriere : 15/11/2008
Varsta : 115
Localizare : pe terra

Cea mai mica nota? Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mica nota?   Cea mai mica nota? Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 4:05 pm

In catalog a fost un 6 la engleza...:-L

In rest am avut si 2, si 3, si 4...in cl. primare
Sus In jos
Black~Page

Black~Page


Mesaje : 44
Data de înscriere : 12/11/2008
Varsta : 31
Localizare : In A Fucking Pathetic World

Cea mai mica nota? Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mica nota?   Cea mai mica nota? Icon_minitimeMar Noi 18, 2008 8:25 pm

Cea mai mica? Lol...un 2 la engleza luat recent. Nu mi-am scris tema pentru ca era plictisitoare si m-am trezit cu 2. I-am spus profei ca pot foarte bine sa-i fac exercitiul oral, dar ea nici nu a vrut sa auda. In fine..nu-mi pasa....mi-ar pasa daca as stii ca sunt de nota aia la engleza. Si eu care credeam ca notele se pun pe valoare cunostintelor tale..heh.
Sus In jos
|~ReFLuXy~|

|~ReFLuXy~|


Mesaje : 55
Data de înscriere : 07/11/2008

Cea mai mica nota? Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mica nota?   Cea mai mica nota? Icon_minitimeLun Noi 24, 2008 9:57 pm

Lol O.O' un 2 la romana >_>" pentru ca tema mea era prea scurta,si era prima data cand nu mi-am facut tema foarte detaliat O.O' si vreiam sa scriu cerinta sa fie mai lunga si aia nu stiu ce zicea O.O' ca eu imi fac tema in clasa,cand i-am aratat caietul a spus ca tema este scurta.Prea scurta ^^. Dar mi-a placut ENORM de mult cand i-au spus colegii ca nu si-au facut nici macar un ex. din tema ^^ si nu lea dat 2.
Normal O.O' are ceva cu mine.
Sus In jos
ஐღ♥Misa Amaneஐღ
Insomnia~
ஐღ♥Misa Amaneஐღ


Mesaje : 19
Data de înscriere : 09/11/2008
Varsta : 27
Localizare : In you heart^^

Cea mai mica nota? Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mica nota?   Cea mai mica nota? Icon_minitimeVin Dec 12, 2008 2:51 pm

Pey cea mai mica la romana a fost un 3...eh trebuia sa fie shi un doi da nu mi l'a trecut profa...ca mi l'am indreptat shi am 10 =)))
La mate 5 e cea mai mica...shi la fizica un 4 X__X
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cea mai mica nota? Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai mica nota?   Cea mai mica nota? Icon_minitime

Sus In jos
 
Cea mai mica nota?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Dati o nota personajelor
» Dati o nota personajelor
» Dati o nota personajelor
» Dati o nota personajelor!
» Dati o nota personajelor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Candy Holic :: Fun :: School-
Mergi direct la: