Candy Holic
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Candy Holic

Ne-am mutat pe adresa http://monophobia-madnass.do-goo.net ne vedem acolo
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce profesori nu suportati?

In jos 
+7
Iukia
yume
Melancholy
Miss Lullaby
zuz@zuz3lor
Lucy
Himiko-Den
11 participanți
AutorMesaj
Himiko-Den
Admin
Himiko-Den


Mesaje : 604
Data de înscriere : 31/10/2008
Varsta : 31
Localizare : N~Field.Alice Game

Ce profesori nu suportati? Empty
MesajSubiect: Ce profesori nu suportati?   Ce profesori nu suportati? Icon_minitimeSam Noi 01, 2008 4:47 pm

So...ce profesori nu suportati?

me:
desigur ar fi idioata si stupida mea dirigina aka profa de mate....cea de buologie si profesoru de geografie...cei mai idioti profsori 4ever >.<
Sus In jos
https://candy-holic.forumgratuit.ro
Lucy
Nyappy
Lucy


Mesaje : 110
Data de înscriere : 02/11/2008
Varsta : 31
Localizare : Japan :P

Ce profesori nu suportati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesori nu suportati?   Ce profesori nu suportati? Icon_minitimeDum Noi 02, 2008 1:41 pm

Hmmmm.....inca nu stiu,sunt la inceputul cls. a IX-a si nu a trecut mult timp ca sa ii cunosc mai bine ^^" dar momentan e totul ok :D
Sus In jos
http://lov-anime4ever.go-forum.net/
zuz@zuz3lor
tranquile butterfly
zuz@zuz3lor


Mesaje : 360
Data de înscriere : 02/11/2008
Varsta : 30
Localizare : the limit of darkness and light

Ce profesori nu suportati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesori nu suportati?   Ce profesori nu suportati? Icon_minitimeDum Noi 02, 2008 9:06 pm

primu' ar fi profu de mate nu se intelege nik din explicatiile lui chiar dak mai repeat de abia astept cls aXI-a
Ce profesori nu suportati? Animes10
Sus In jos
http://maritza14.hi5.com
Miss Lullaby
Holy infant to Sakura
Miss Lullaby


Mesaje : 438
Data de înscriere : 03/11/2008
Localizare : where streets have no name.[namely Bucharest]..

Ce profesori nu suportati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesori nu suportati?   Ce profesori nu suportati? Icon_minitimeLun Noi 03, 2008 9:41 pm

profu de muzica...zici ca are 18 ani si se da el mare ca are shoshoni ..in fine..
Sus In jos
Melancholy
"the Quiet Mind
Melancholy


Mesaje : 156
Data de înscriere : 02/11/2008
Varsta : 30
Localizare : My head is in the clouds but where's the rest of my body?

Ce profesori nu suportati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesori nu suportati?   Ce profesori nu suportati? Icon_minitimeJoi Noi 06, 2008 12:10 pm

Eu nu il agreez pe profu de sport, ma enerveaza ca e al dracului X( Pe bune, spre exemplu anul trecut aveam media de 10 si aveam 2 de 10 la el si in ultimele 3 zile de scoala, inainte sa incheie media mi-a pus un 8 numai asa ca sa nu-mi iasa.

Alta profa care nu o suport, e sotia profului de sport (adica diriga) si care este un om cu doua fete. Se preface ca e super draguta si amabila si cand colo te trezesti ca mai are un pic si te omoara.

La biologie o suport realtiv. Nu sunt de acord cu anumite faze pe care le face, dar e profa destul de buna.

Alta care nu o suport e aia de tehnologie. E ceva in genu profa de bio, doar ca putin mai exagerata...

Profa de franca e naiva si nu stie sa ne tina in frau, abea astept sa pleec la anu si sa se intoarca profa noastra adevarata care stia sa predea si sa ne linisteasca.

Si ultima dar nu cea din urma, asa-zisa "gaina", adica profa de civica. Are aceasta porecla de zeci de ani, de cand am ajuns eu in liceu stiu ca se pierduse data crearii acesteia XD Are o voce pititgaiata si in general se comporta exact precum o gaina (daca ati vazut comportamentul uneia autentice XD), habar n-are sa predea, ne dicteaza cuvant cu cuvant din carte si se face ca stie, iar la olimpiada la pregatire ea e cea mai tare cica si cand vine cealalta profa sa ne pregateasca tot ce zice ea este in contradictie cu vorbele profei celelalte. Si stim care are dreptate, bineinteles =))

Ma rog, sunt profesori care nu au ce cauta in invatamant sau care au o judecata afectata de Cernobil...
Sus In jos
http://blinksora.deviantart.com/
yume
|tsubasa wa yume|
yume


Mesaje : 207
Data de înscriere : 05/11/2008
Localizare : ~ somewhere in afterlife ~

Ce profesori nu suportati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesori nu suportati?   Ce profesori nu suportati? Icon_minitimeDum Noi 09, 2008 7:38 pm

pai nu supooort pe diriga e de religie si e o proastaaa!!!!!o chemat politia la scoala ca 2 de la me din cls or scris pe tabla Buruieni Sexy jurr atat era scris BURUIENI SEXY nu erau alte porcarii si le-o dat 4 la religie i numa' deastea si.... cat .....
pe cine nu mai suportX(X(X clarr profa de geogra care se pare ca vrea sa ne strice mediile anu' asta X(X(X(si nici pe profa de romana ca le da 10 numa daka dai spaga si gesturi:)
Sus In jos
http://yo-rock.hi5.com
Iukia
-- |~Feisu Itsuwari~|--
Iukia


Mesaje : 64
Data de înscriere : 11/11/2008

Ce profesori nu suportati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesori nu suportati?   Ce profesori nu suportati? Icon_minitimeMier Noi 12, 2008 4:00 pm

toti sunt oky. inafara de diriga este prea exagerata .... preda biologia si suntem cu tezele unice si ea vrea sa stim anatomia pe paine ...?_?
Sus In jos
ecristinamc
TH3_B3$t_G!rL
ecristinamc


Mesaje : 11
Data de înscriere : 16/11/2008

Ce profesori nu suportati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesori nu suportati?   Ce profesori nu suportati? Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 4:02 pm

mai bine zis pe cine suport decat pe diriga in rest hate..

edit by Himi- ai facut spam...te rog citeste regulile.....Avertizare no 1
Sus In jos
Jagannath
Hybrid Truth
Jagannath


Mesaje : 120
Data de înscriere : 07/11/2008
Varsta : 32
Localizare : Mad Black Machine

Ce profesori nu suportati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesori nu suportati?   Ce profesori nu suportati? Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 4:42 pm

Sincera sa fiu, imi urasc profa de istorie z.z
O urasc pentru ca si ea ma uraste pe mine = . =
Nu mi-ar da 10 nici daca as merita >.> (nu de alta dar istoria nu e tocmai materia mea preferata XD)
Nici pe cel de geografie nu-l suport...nu imi place deloc modul in care preda...o vreau pe profa cealalta T_T
Nu le suport pe profele de engleza si de franceza...nu imi vine sa cred ca sunt in aceeasi zodie cu mine = . =
Nici pe cea de chimie...baba cu tupeu z.z
Si cam atat O.O
Sus In jos
http://2rippedsweets.blogspot.com/
Black~Page

Black~Page


Mesaje : 44
Data de înscriere : 12/11/2008
Varsta : 31
Localizare : In A Fucking Pathetic World

Ce profesori nu suportati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesori nu suportati?   Ce profesori nu suportati? Icon_minitimeMar Noi 18, 2008 8:14 pm

Oh gosh..asta va fi o lista luunga..
I HATE pe profa de romana pentru ca preda doar ca sa fie predat, iar la teza ne cere o gramada de chestii pe care nici macar nu le-am facut. Deci e PENIBIL!! Jalnic!! Eu vreau sa fac romana serios. De exemplu la romanul Mara noi am stat doar 4 ore...4 ore for the Gods sake, WTF???? Si se pare ca-l avem la teza, sweeeeeet...
Profa de mate. Care vrea sa fie o bitch dar nu prea ii iese pentru ca she FUCKING SUX!!! >__<
Proful de sport-cere o gramada de chestii care pot fi puse foarte usor la nivel de liceu sportiv nu de arta si pune note proaste doar daca ii comentezi sau te uiti urat la el.
Profa de logica- E pur si simplu o ZGRIPTZUROAICA. Vorbeste pe un ton foarte sweet cand preda, dar este in stare sa te loveasca daca faci ceva ce ei nu-i convine. De exemplu, se terminase ora, sunase si clopotelul (aah..si eram si la prima ora de logica din semestru) si o colega se ridica in picioare si spune ca s-a sunat. Profa, vrand sa-si etaleze "talentele" sale atat de bine ascunse, o ameninta ca o pocneste daca nu sta jos si asculta lectia. Si zgriptzuroaica ne-a tinut cu predatul toata pauza, ba chiar iesise din clasa la si 3 minute.
Proful de istorie (dirigu' meu) - Faptul ca e cunoscut in scoala sub porecla foarte neinspirata de "Tiranul Din Carpati" iar replica ' iti pun un 2 cu inima mea de mama' e atat de populara si temuta, va spune ceva? Nu? Oh dar faptul ca elevii de a 12-a de anul trecut stateau in pauza si invatau la istorie in loc de obiectele pentru bac? Sau faptul ca cand intra "Majestatea sa" in clasa temperatura scade cu 2 grade si se lasa o tacere mormantala ca respect pentru cel ce va suferi tortura de a fi ascultat de catre "Tiran", va da ceva indicii?
Hna..dar pana la urma si "Tiranul" are partile sale bune: organizeaza niste excursii WOW...Iar ca dirig e destul de ok, doar faptul ca e obsedat de absente si ca fumam sau ca avem tunsori neobisnuite sau pierce-uri, e sooper enervant
Sus In jos
ஐღ♥Misa Amaneஐღ
Insomnia~
ஐღ♥Misa Amaneஐღ


Mesaje : 19
Data de înscriere : 09/11/2008
Varsta : 27
Localizare : In you heart^^

Ce profesori nu suportati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesori nu suportati?   Ce profesori nu suportati? Icon_minitimeVin Dec 12, 2008 3:08 pm

Profu de sport:..cand ma dau shi eu la un baiat in ora lui el imediat vine shi imi strica distractia + ca ii pute gura ingrozitor de tare..bah..cateodata stau si ma gandesc..oare s'o fi spalat omul asta vreodata pe dinti sau uita in fiecare dimineata? cat
Profa de romana:...off..oare stiti cat ma rog sa nu vina.?Pt ca de fiecare data cand vine urla la noi ca la niste gunoaie shi zambeste cu zambestul ala fals....mie sincer imi vine sa fug pe geam cand o vad...shi nici macar nu e multumita de noi...eeeeee ca sa stie ceva..nici mie nu imi place de ea..vb frumos numai cu aia pe care ii are la favoriti da la ceilalti urla frumos O.O'
Profu de Fizik:E un bou..ce mai?Un bou fara grasime!Priveste pe toata lumea cu scraba shi nici macar..dupa ce raneste shi asa destul de tare nu lasa omul sa planga in legea lui...eu nu stiu dc el foloseste cuvintele ca sa raneasca shi mai tare..da tot il URASC!!!!!Sleep
Profu de muzik:Numit shi Motzart,il detest pt ca se crede mare cantaret doar pentru ca a fost cativa ani la liceul de arta!!!CE SA ZIC???? rendeer .E gras shi nervos de mie mi'e shi frica de el....cik dupa el are voce...ce sa'ti povestesc????
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce profesori nu suportati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce profesori nu suportati?   Ce profesori nu suportati? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce profesori nu suportati?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Candy Holic :: Fun :: School-
Mergi direct la: