Candy Holic
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Candy Holic

Ne-am mutat pe adresa http://monophobia-madnass.do-goo.net ne vedem acolo
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Am picat si eo aici ^^"

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Dee-dee-chan

Dee-dee-chan


Mesaje : 12
Data de înscriere : 21/12/2008

Am picat si eo aici ^^" Empty
MesajSubiect: Am picat si eo aici ^^"   Am picat si eo aici ^^" Icon_minitimeDum Dec 21, 2008 11:18 am

Buna…ma numesc Andreea…un nume foarte comun si foarte cunoscut…as vrra si eu sa ma un nume nu chiar asa d ecunoscut,dar atunci nu ar mai semana cu numele lui!Am 11 ani(sunt micuta,dar nu par) si vin dintr-un oras destul de frumos si cu o istorie frumoasa: Alba Iulia .
Sunt o fata diferite de celelalte .Nu ma comport si nici nu gandesc ca si celelalte de varsta mea.Gandesc cu mintea unui copil de 14 ani ,care stie unele greutati ale vietii si care a plans mult.Sa nu se gandeasca nimeni ca am avut probleme in familie sau materiale,ci probleme sufletesti,acele sageti care te ataca cand te astepti mai putin si care te lovesc unde te doare mai tare.
Inainte nu eram asa,iar acum incerc sa-mi ascund intr-un fel sau altul fata aceasta,pentru ca multi nu ma accepta asa.Incerc sa redevin acea Deea vesela si dinamica,dar nu prea pot.
Imi place sa ma dau cu bicicleta si cu rolele.Cu bicicleta,cand ma dau la viteza maxim si nu imi este frica de masinile care pot veni sa ma nenoroceasca,simt ca zbor,ca nimic nu mai conteaza.Pe role nu pot sa nu fiu realista.
Ador sa ma urc in copaci,sa citesc sis a compun.In copacii imi etse frica putin,dar imi place sa ma aventurez.Cititul este o veche pasiune a mea.Pur si simplu imi place sa intru in lumea aceea minunata a fanteziei,sa ma las purtata pe aripile visurilor,sa traiesc fiecare personaj,iar scrisul imi place pentru ca pot sa ma descar,sa-mi astern gandurile si sa-mi creez lumea mea fermecata a povestii.
Imi place de el …un baiat care mi-a sucit mintile.Ne asemanam mult,dar in acelasi timp suntem diferiti.Il cheama Andrei….amandoi suntem paziti de Sf. Andrei,ocrotitorul Romaniei.El este diferit de ceilalti…este special,are ceva ce ma face sa ma inmoi mereu.
Chiar daca nu sunt o persoana foarte norocoasa in viata mea,simt ca am avut noroc sa intalnesc personae speciale ,care au stiut sa ma accepte asa cum sunt: Ioana, ,,surioara’’ mea draga (my best friend) ,Georgiana,draga mea care mereu ma faci sa rad la scoala si ma tachinezi cand e nevoie, Andrei,care m-ai invatat un nou lucru in viata ,Silvana si Patricia ,care ma acceptati si ma suportati cu toata bolunzia mea si tuturor celorlalti.
Ca si intreaga lume sunt si eu fricoasa.Poate chiar prea fricoasa!Daca mi se pune un paianjen in fata ochilor tip cu putere de 2000 de decibeli,imi este scarab de meduze,iar cainii ma baga in sperieti.De mica mi-a fost frica de filmele horror si am avut o imaginatie cam prea dezvoltata,iar asta strica.Imi era frica si credeam ca sb pat se afla,,Baubau’’ .

Animeurile mele preferate sunt Shaman King ,Honey and Clover, Cardcaptors:Sakura etc.

Sunt o persoana glumeata de obicei,dar pot fi si dificila.Sper sa-mi fac multi prieteni rabbit
Sus In jos
http://lady-rock-deea.hi5.com
Miss Lullaby
Holy infant to Sakura
Miss Lullaby


Mesaje : 438
Data de înscriere : 03/11/2008
Localizare : where streets have no name.[namely Bucharest]..

Am picat si eo aici ^^" Empty
MesajSubiect: Re: Am picat si eo aici ^^"   Am picat si eo aici ^^" Icon_minitimeDum Dec 21, 2008 11:45 am

woow lunga descriere :)..
anyway..welcome !
happy posting and no spam
Sus In jos
zuz@zuz3lor
tranquile butterfly
zuz@zuz3lor


Mesaje : 360
Data de înscriere : 02/11/2008
Varsta : 30
Localizare : the limit of darkness and light

Am picat si eo aici ^^" Empty
MesajSubiect: Re: Am picat si eo aici ^^"   Am picat si eo aici ^^" Icon_minitimeDum Dec 21, 2008 7:04 pm

lunga descriere oricum welcome and happy posting si sa nu uit have fun Wink
Sus In jos
http://maritza14.hi5.com
Continut sponsorizat





Am picat si eo aici ^^" Empty
MesajSubiect: Re: Am picat si eo aici ^^"   Am picat si eo aici ^^" Icon_minitime

Sus In jos
 
Am picat si eo aici ^^"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Si eu pe aici
» Hy there..^_^"
» Ohayo..o.o"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Candy Holic :: About you :: Welcome~-
Mergi direct la: