Candy Holic
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Candy Holic

Ne-am mutat pe adresa http://monophobia-madnass.do-goo.net ne vedem acolo
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Zona Vizitatorilor

In jos 
+2
...:::Stefy:::...
Himiko-Den
6 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Himiko-Den
Admin
Himiko-Den


Mesaje : 604
Data de înscriere : 31/10/2008
Varsta : 31
Localizare : N~Field.Alice Game

Zona Vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Zona Vizitatorilor   Zona Vizitatorilor Icon_minitimeVin Oct 31, 2008 8:51 pm

aici vizitatori forumului sunt rugati sa posteze motivul oentru care nu se inscriu pe forum ^_^....
Atentie!!: fara jigniri pentru ca, daca apar vor fi sterse si nu mai are rost sa le scrieti >w<
Sus In jos
https://candy-holic.forumgratuit.ro
Angel Va
Vizitator
Anonymous



Zona Vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Zona Vizitatorilor   Zona Vizitatorilor Icon_minitimeSam Noi 01, 2008 11:29 am

Ei bine vn eu cu niste propuneri si cv pareri :

Ar trebui aleasa o alta tema (nu chiar asa de :"trista") schimbati butonele,si cred ca ar fi dragut sa fie ceva mai vesel.Parca la descriere scrie :"Anime ^_^" deci daka e anime faceti-l sa fie anime.Adaugati mai multe forumuri!Si faceti o categorie separata cu Anime de la A-Z (sau ma rog pana la ce litera cunosteti anime-uri cu literele respective)Scoateti-le afara nu puneti un forum in care sa intre mai multe "sub-forumuri" in el.Faceti-va o revista a forumului!Asta bine-inteles e mult de muncit!Si ca sa iasa bine revista forumului cautati un softer cat mai bun!.Adaugat smylies-uri noi!Dat-ii "viata" forumului!De ce nu creeati o bara cu ban/warn?!.Puneti o imagine de fundal.Nu cred ca ar strica o imagine la :"Cine este conectat?".Separati :"Zona Vizitatorilor" creind o noua categorie cu :"Pareri"(sau ce nume doriti)Si ar trebui sa fie adaugat si la acea categireadica la:Pareri" "Parerile membrilor" si :Parerile Vizitatorilor"(cum am mai spus).La categoria:"Creations" adauga pe linga Fan GFX si :"Fan AMV".Si :"Fan RPC" bounce.Mai am ceva sugestii dar deocamdata mam oprit aici!Si stiu cum e sa fi admin deoarece sunt admina la vreo 4-6 forumuri.Dintre care la 4 sund general si la 1 secundar!
bounce
Sus In jos
Angel Va
Vizitator
Anonymous



Zona Vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Zona Vizitatorilor   Zona Vizitatorilor Icon_minitimeSam Noi 01, 2008 11:30 am

A mai revin cu o sugestie: Adagati un avatar la "Vizitatori".Si poate ca ar trebui sa mutati versiunea pe phpBB2.Dar e draguta si asta!Si sper sa nu luati sfaturile mele de rau ,mi-am dat cu parerea doar. Razz
Sus In jos
Himiko-Den
Admin
Himiko-Den


Mesaje : 604
Data de înscriere : 31/10/2008
Varsta : 31
Localizare : N~Field.Alice Game

Zona Vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Zona Vizitatorilor   Zona Vizitatorilor Icon_minitimeSam Noi 01, 2008 4:22 pm

Multumesc de sfaturi...le voi lua in considerare ^_^.......doar ca inca nu am apucat sa fac toate astea......si la anime-uri avem un topic unde sunt multe anime-uri ^_^....heh poate te inscri si tu >.<

Ms de sugestii inca odata ^_~
Sus In jos
https://candy-holic.forumgratuit.ro
Angel Va
Vizitator
Anonymous



Zona Vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Zona Vizitatorilor   Zona Vizitatorilor Icon_minitimeSam Noi 01, 2008 6:28 pm

Cu cea mai mare placere!
Citat :

Scoateti-le afara nu puneti un forum in care sa intre mai multe "sub-forumuri" in el.
Styu ca aveti acel topic dar eu ma refeream sa le scoatet afara asa cum sunt puse si :"Zona vizitatorilor";"Userii noi.welcome" etc. :D
Sus In jos
Himiko-Den
Admin
Himiko-Den


Mesaje : 604
Data de înscriere : 31/10/2008
Varsta : 31
Localizare : N~Field.Alice Game

Zona Vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Zona Vizitatorilor   Zona Vizitatorilor Icon_minitimeSam Noi 01, 2008 6:31 pm

ok ^_^ am inteles acum ^_~
ms ca mi-ai explicat *_*
Sus In jos
https://candy-holic.forumgratuit.ro
Angel Va
Vizitator
Anonymous



Zona Vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Zona Vizitatorilor   Zona Vizitatorilor Icon_minitimeSam Noi 01, 2008 7:33 pm

Nu ai ptr. ce! *hugs*
Sus In jos
J.H
Vizitator
Anonymous



Zona Vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Zona Vizitatorilor   Zona Vizitatorilor Icon_minitimeLun Noi 03, 2008 6:20 pm

Pai acest forum nu mi se pare deloc original u.u..chiar si numele este copiat dupa un alt forum >.>...
so mie imi plac forumurile care au cel putin un gram de originalitate so nu ma inscriu pe acesta ..srry u.u
Sus In jos
Himiko-Den
Admin
Himiko-Den


Mesaje : 604
Data de înscriere : 31/10/2008
Varsta : 31
Localizare : N~Field.Alice Game

Zona Vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Zona Vizitatorilor   Zona Vizitatorilor Icon_minitimeLun Noi 03, 2008 6:22 pm

heh...nu inteleg de unde e copiat >.> nu am mai auzit de un forum cu numele asta >.>""
Sus In jos
https://candy-holic.forumgratuit.ro
stefy
Vizitator
Anonymous



Zona Vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Zona Vizitatorilor   Zona Vizitatorilor Icon_minitimeVin Noi 07, 2008 8:03 pm

mie imi place forumul asa cum e ... nu ma inscriu pentru ca nu ma pricep la j-pop/j-rock si alte'deastea daroricum imi place desi am observat ca tema e de F1 la astea ma pricep oricum nota 10 si app is kimei mai ai in lista de mess
Sus In jos
Himiko-Den
Admin
Himiko-Den


Mesaje : 604
Data de înscriere : 31/10/2008
Varsta : 31
Localizare : N~Field.Alice Game

Zona Vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Zona Vizitatorilor   Zona Vizitatorilor Icon_minitimeVin Noi 07, 2008 8:10 pm

hey...dar aici nu e vorba numai de j-rock/j-pop....poti vorbi despre anime/manga si altele
Sus In jos
https://candy-holic.forumgratuit.ro
stefy
Vizitator
Anonymous



Zona Vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Zona Vizitatorilor   Zona Vizitatorilor Icon_minitimeSam Noi 08, 2008 10:53 am

clar .... dar sunt destule topicuri (destul de moolte)cu j-pop/j-rock bn ma pricep putin la j-rock ...mdeah anime si manga ..manga nu prea citesc dar ador animeurile...unele cel mai mult naruto...am un forum cu naruto I love you imi place forumul si numele (melodia mea preferata de la an cafe ) oricum nice tongue Like a Star @ heaven
Sus In jos
Himiko-Den
Admin
Himiko-Den


Mesaje : 604
Data de înscriere : 31/10/2008
Varsta : 31
Localizare : N~Field.Alice Game

Zona Vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Zona Vizitatorilor   Zona Vizitatorilor Icon_minitimeSam Noi 08, 2008 11:07 am

ma bucur ca iti place si te asteptam sa te inregistrezi si tu pe forum si sa fi alaturi de comunitatea noastra ^_~
Sus In jos
https://candy-holic.forumgratuit.ro
...:::Stefy:::...

...:::Stefy:::...


Mesaje : 5
Data de înscriere : 08/11/2008
Varsta : 29
Localizare : ma gasitzi prin Europa>>mai precis>>Romania-Bacau:p

Zona Vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Zona Vizitatorilor   Zona Vizitatorilor Icon_minitimeSam Noi 08, 2008 11:53 am

poi m-am inscris acum ....sper sa tin pasul tongue
Sus In jos
http://naruto-kun.time2forum.com
Setsumi
Vizitator
Anonymous



Zona Vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Zona Vizitatorilor   Zona Vizitatorilor Icon_minitimeSam Noi 08, 2008 6:14 pm

forumul e destul de bun ww
da nu imi plac anumiti useri de pe el asa ca nu am inscriu eee daca acei useri vor pleca ma voi inscrie geek
Sus In jos
Himiko-Den
Admin
Himiko-Den


Mesaje : 604
Data de înscriere : 31/10/2008
Varsta : 31
Localizare : N~Field.Alice Game

Zona Vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Zona Vizitatorilor   Zona Vizitatorilor Icon_minitimeSam Noi 08, 2008 6:15 pm

stai putin Twisted Evil despre ce useri e vorba?
Sus In jos
https://candy-holic.forumgratuit.ro
|~ReFLuXy~|

|~ReFLuXy~|


Mesaje : 55
Data de înscriere : 07/11/2008

Zona Vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Zona Vizitatorilor   Zona Vizitatorilor Icon_minitimeSam Noi 08, 2008 7:38 pm

O_O' pai mi se pare prostesc sa nu te inscri pentru ca sunt cativa useri ^^ hai lasa ca aici nu se ia nimeni de tine ,cred XD.
Cine sunt aceeia?Sunt curioasa O_O'
Sus In jos
Miss Lullaby
Holy infant to Sakura
Miss Lullaby


Mesaje : 438
Data de înscriere : 03/11/2008
Localizare : where streets have no name.[namely Bucharest]..

Zona Vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Zona Vizitatorilor   Zona Vizitatorilor Icon_minitimeSam Noi 08, 2008 7:41 pm

si eu la fel..
nu e motiv sa nu te inscrii pentru ca nu suporti cativa useri dar in fine..sa vedem ww
Sus In jos
myury*Me
Vizitator
Anonymous



Zona Vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Zona Vizitatorilor   Zona Vizitatorilor Icon_minitimeMier Noi 12, 2008 3:23 pm

hh......pai mie imi place forumul..mi se pare destul de original dar, cum a spus si stefy ,nu prea ma pricep la J-rock sau j-pop...dar oricm(am inteles ca nu asta e ideea-pt ca e vb si de anime)...nush...mi se pare un forum dragut,dar i-ar mai trebui ceva posturi.....in fine, poate am sa ma inscriu si eu (pt ca sunt fan anime) daar nu acum o.<'....<<< geek
Sus In jos
Iukia
-- |~Feisu Itsuwari~|--
Iukia


Mesaje : 64
Data de înscriere : 11/11/2008

Zona Vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Zona Vizitatorilor   Zona Vizitatorilor Icon_minitimeMier Noi 12, 2008 4:14 pm

Razz nu este bine daca depinzi de alti ... Razz .... daca iti place forumul ar tb. sa te inscri si sa nu bagi useri acceia in seama ca ex. eu sunt inscrisa pe 100 de forumuri sa zicem ca tu nu ma suporti si ce faci nu te inscri pe alea 100 ca sunt eu acolo O.o mi se pae aiurea dar sa nu credeti ca nu se inscrie din cauza mea eu nu o/il cunosc deci nu am nmk cu el/ea ... ^_^.... clown
Sus In jos
Tahy
Vizitator
Anonymous



Zona Vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Zona Vizitatorilor   Zona Vizitatorilor Icon_minitimeVin Noi 14, 2008 3:23 pm

Cool
Forumul e dragut te-ai descurcat, chiar imi place ^^, dar nu ma inscriu pe el deoarece e cam pustiu momentan xD.
Congratz anyway.
Sper sa te descurci cat mai bine cu el si sa aspiri spre perfectiune [chiar daca nu se poate deoarece e pe un free host xD] oricum Wink ai facut, repet, o treaba buna, este unul dintre putinele forumuri care intr-adevar merita respect si care m-au impresionat. Evil or Very Mad
Sus In jos
Tahy
Vizitator
Anonymous



Zona Vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Zona Vizitatorilor   Zona Vizitatorilor Icon_minitimeVin Noi 14, 2008 3:27 pm

Horay scuze pentru double posting, dar am facut un dezacord X____X" ...
m-au ---> m-a xD inca o data scuzati double posting-ul meu O-o' ! really really sorry.
Sus In jos
Iukia
-- |~Feisu Itsuwari~|--
Iukia


Mesaje : 64
Data de înscriere : 11/11/2008

Zona Vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Zona Vizitatorilor   Zona Vizitatorilor Icon_minitimeVin Noi 14, 2008 5:55 pm

....O.o Tahy nu conteaza daca este pe host free O.o .... php-fusion este foarte bun iar hostul chiar nu conteaza daca sti sa te descurci cu capacitatea lui Razz .... pacat ca nu te inscri este un forum foarte activ but nohh nu te oblig Razz ^_^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Zona Vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Zona Vizitatorilor   Zona Vizitatorilor Icon_minitimeVin Noi 14, 2008 6:06 pm

Ohh stiu voi fi off-topic si voi avea primul meu warn omg not fair T_T .
Iukia m-am inregistrat uite-ma u.u .
Sus In jos
J.H
Vizitator
Anonymous



Zona Vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Zona Vizitatorilor   Zona Vizitatorilor Icon_minitimeSam Noi 15, 2008 11:23 am

Pai stii dupe cine e copiat...pai daca cineva precum Blacky a agasit numele Candy trebuie sa te iei si tu dupe ea si mie mi se pare ca tu nu ai idei...trebuie sa le furi de la altii? Si eu te rogg sa schimbi numele forumul Surprised!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Zona Vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Zona Vizitatorilor   Zona Vizitatorilor Icon_minitime

Sus In jos
 
Zona Vizitatorilor
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Candy Holic :: Administrare :: Zona vizitatorilor-
Mergi direct la: